Vibrační technika

Jsme autorizovaný prodej nářadí a malé mechanizace vč. bohatého příslušenství pro stavebnictví, zakládání staveb, studnaře, slévárenství, lomy, zafukovače optických kabelů, tryskaře, atd.
Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného nářadí, stroje právě pro Vaši aplikaci. Samozřejmostí je odborné uvedení do provozu a zaškolení obsluhy.
Kategorie:
Pomoc s výběrem:
Husqvarna
NTC
Půjčovna
Servis

Nabízíme vám vibrační techniku značek Husqvarna a NTC.

Husqvarna, dříve Atlas Copco/dynapac, nabízí ve svém portfoliu ucelenou řadu techniky pro hutnění, úpravu betonu a betonových ploch. Hutnící technika pro všechny zeminy a dlažby včetně vibračních pěchů, jednosměrných hutnících desek na zeminu a asfalt, obousměrných hutnících desek a tandemových válců- dohromady více jak 50 různých modelů. Produkty Husqvarna jsou navrženy tak, aby se s nimi dalo snadno zacházet a omezovaly se vibrace v rukou a pažích. Všechny servisní body jsou snadno přístupné. Úprava betonu od začátku do konce s Husqvarnou. Do této řady pro pokládku betonu patří vibrátory, lišty a hladičky, celkem přes 70 modelů v různých provedeních s různým pohonem.

NTC nabízí profesionální stavební techniku vlastní výroby jako jsou vibrační pěchy, vibrační desky jednosměrné a reverzní, tandemové vibrační válce, řezače spár.

Ke všem výše uvedeným výrobkům nabízíme originální náhradní díly a především záruční a pozáruční servis našimi vyškolenými techniky.